Jag ska försöka spela lite mer nästa år också
Härligt Olof förtjänar allt positivt han kan få.Snucke.... Tyvärr får du inte sluta för det kommer med stor säkerhet bli ett farmalag också så du är körd :-) :-)
Jag vill också tacka Olof för allt han gjort och för att han är den han är. Hans engagemang och och glimt i ögat har har gjort väldigt mycket för väldigt många.
Och förresten är Olof så gammal som 29!!!
Hej på er alla! Om vi får ihop ett A och farmarlag kanske jag överväger att fortsätta kasta klot!! Ha det gott alla!
Jag vill tacka Olof för det enorma jobb som han har gjort för Torslanda och Gothia under 29 år. Helt jäkla otroligt. Finns få som hade ställt upp och jobbat som Olof har gjort.All respekt till Olof
Clabbe och Petter välkomna tillbaka Det var överraskande men glädjande .:-)
Välkomna till ossBengt Jörgen BäckMattias BäckPatric HällStefan HällBjörn BengtssonJohn PeterssonOch Christoffer som återkommer
Göött! :D
Bokade in oss igår! 30-31/8 åker vi, boka in helgen för kickoff!